Łóżko 90x200 VILLEMO Szare Welurowe
Symbol: ME.VILLEMO/90/90/CP/V/LOZWYS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.VILLEMO/90/90/CP/V/LOZWYS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina welurowa |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 220 cm |
| Szerokość łóżka | 220 cm |
| Wysokość łóżka | 95 cm |
| Powierzchnia spania | 90 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |