Łóżko Piętrowe RODEZ 90x200 Dla Dzieci Czarne
Symbol: ME.RODEZ/90/CZ/LOZP
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.RODEZ/90/CZ/LOZP
Dostępność: 999 szt.
Cena: 764.10 Cena przed promocją: 849.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Długość łóżka | 210 cm |
| Szerokość łóżka | 100 cm |
| Wysokość łóżka | 165 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |