Masażer Do Karku ME-NM03 Z Funkcją Podgrzewania Biały/Szary
Symbol: ME.ME-NM03/B/ABS/SIL/MAS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 107.10 Cena przed promocją: 119.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ME-NM03/B/ABS/SIL/MAS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 107.10 Cena przed promocją: 119.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor | biało-szary |
| Rodzaj masażu | impulsy elektryczne TENS |
| Regulacja mocy | 16 poziomów |
| Termoregulacja | podgrzewanie do 42°C |
| Materiał urządzenia | ABS + silikon |
| Waga urządzenia | 130 g |
| Zasilanie | wbudowana bateria DC 400 mAh |
| Ładowanie | port USB-C |
| Strefy masażu | kark, szyja |
| Tryby masażu | 10 trybów masażu |
| Wysokość urządzenia | 16 cm |
| Szerokość urządzenia | 14,5 cm |
| Głębokość urządzenia | 4 cm |