Masażer Do Stóp ME-FM04 Z Funkcją Podgrzewania Czarny
Symbol: ME.ME-FM04/CZ/ABS/MAS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 197.10 Cena przed promocją: 219.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ME-FM04/CZ/ABS/MAS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 197.10 Cena przed promocją: 219.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj masażu | rotacyjne głowice shiatsu z ogrzewaniem |
| Termoregulacja | delikatne ogrzewanie |
| Materiał urządzenia | ABS + oddychająca siatka |
| Zasilanie | przewodowe |
| Ładowanie | ładowarka sieciowa |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Strefy masażu | stopy |
| Tryby masażu | wiele trybów masażu |
| Wysokość urządzenia | 12 cm |
| Szerokość urządzenia | 35 cm |
| Głębokość urządzenia | 33 cm |