Sofa PALLAZO 2S Dwuosobowa Czarny/Złoty
Symbol: ME.PALLAZO2S/CZ/ZL/V/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2519.10 Cena przed promocją: 2799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PALLAZO2S/CZ/ZL/V/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2519.10 Cena przed promocją: 2799.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | czarno-złoty |
| Wysokość mebla | 73 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Szerokość siedziska | 116 cm |
| Głębokość siedziska | 70 cm |
| Szerokość mebla | 165 cm |
| Głębokość mebla | 88 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja spania | Nie |