Sofa MODERNO 3S Trzyosobowa Kremowa
Symbol: ME.MODERNO3S/KR/TB/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3419.10 Cena przed promocją: 3799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MODERNO3S/KR/TB/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3419.10 Cena przed promocją: 3799.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Kremowy |
| Wysokość mebla | 77 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | plastik |
| Szerokość siedziska | 173 cm |
| Głębokość siedziska | 65 cm |
| Szerokość mebla | 235 cm |
| Głębokość mebla | 105 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość oparcia | 40 cm |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja spania | Nie |