Sofa Rozkładana STELLA Szara
Symbol: PPHUE.TIKO/PAROS6/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2024.10 Cena przed promocją: 2249.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.TIKO/PAROS6/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2024.10 Cena przed promocją: 2249.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 94 cm |
| Szerokość mebla | 200 cm |
| Głębokość mebla | 85 cm |
| Powierzchnia spania | 180 x 120 cm |
| Tkanina | PAROS 6 |
| Pojemnik na pościel | Tak |