Stół DARIO Owalny 200 cm Orzech
Symbol: ME.DARIO/O/O/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.DARIO/O/O/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | MDF |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | orzech |
| Długość stołu | 200 cm |
| Szerokość stołu | 76 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Kategoria | Stoły |