Stół VERONA Ceramiczny Rozkładany 160-240 cm Czarny Marmur/Czarny
Symbol: ME.VERONA/CZZL/CZ/CER/S160-220
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2294.10 Cena przed promocją: 2549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.VERONA/CZZL/CZ/CER/S160-220
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2294.10 Cena przed promocją: 2549.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Długość stołu | 160 cm |
| Szerokość stołu | 160 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Grubość blatu | 1,1 cm |
| Maksymalna długość stołu po rozłożeniu | 240 cm |
| Kategoria | Stoły |