Stół VICTOR Ceramiczny Rozkładany 160-240 cm Czarny Marmur/Czarny
Symbol: ME.VICTOR/CZ/S
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2159.10 Cena przed promocją: 2399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.VICTOR/CZ/S
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2159.10 Cena przed promocją: 2399.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Długość stołu | 160 cm |
| Szerokość stołu | 160 cm |
| Wysokość stołu | 77,5 cm |
| Grubość blatu | 1,1 cm |
| Maksymalna długość stołu po rozłożeniu | 240 cm |
| Kategoria | Stoły |