Stolik ALMERIA 50 cm Trawertyn/Orzech
Symbol: ME.ALMERIA/TRAW/O/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ALMERIA/TRAW/O/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Japandi |
| Średnica mebla | 50 cm |
| Wysokość mebla | 46,5 cm |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | trawertyn |
| Grubość blatu | 1 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |