Stolik LINCOLN Beż/Kaszmir
Symbol: ME.LINCOLN/BZ/BZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 557.10 Cena przed promocją: 619.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LINCOLN/BZ/BZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 557.10 Cena przed promocją: 619.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor | Odcienie dębu |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Skandynawski |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Średnica mebla | 80 cm |
| Wysokość mebla | 46,5 cm |
| Kolor korpusu | kaszmir |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | beżowy |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |