Toaletka SARAH Biała/Złota
Symbol: ME.SARAH/B/ZL/B
Dostępność: 999 szt.
Cena: 674.10 Cena przed promocją: 749.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SARAH/B/ZL/B
Dostępność: 999 szt.
Cena: 674.10 Cena przed promocją: 749.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor | Biały |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość mebla | 100 cm |
| Głębokość mebla | 40 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | biały |
| Montaż | Meble do samodzielnego montażu |