Wersalka Rozkładana LIMA Szara
Symbol: PPHUE.MARIO/PAROS6/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1619.10 Cena przed promocją: 1799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.MARIO/PAROS6/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1619.10 Cena przed promocją: 1799.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 95 cm |
| Szerokość mebla | 186 cm |
| Głębokość mebla | 84 cm |
| Powierzchnia spania | 117 x 186 cm |
| Tkanina | PAROS 6 |
| Pojemnik na pościel | Tak |