Wersalka Rozkładana SIGMA Zielona Welurowa
Symbol: PPHUE.PICCOLO/KRONOS19/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1484.10 Cena przed promocją: 1649.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.PICCOLO/KRONOS19/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1484.10 Cena przed promocją: 1649.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Zielony |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 92 cm |
| Maksymalne obciążenie | 300 kg |
| Szerokość mebla | 191 cm |
| Głębokość mebla | 87 cm |
| Powierzchnia spania | 117 x 190 cm |
| Tkanina | KRONOS 19 |
| Pojemnik na pościel | Tak |