Zestaw 2x Fotel Do Spania Dwuosobowy VERO 2 Szary
Symbol: PPHUE.BASIA2/PAROS6/Z2/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3329.10 Cena przed promocją: 3699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.BASIA2/PAROS6/Z2/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3329.10 Cena przed promocją: 3699.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Głębokość fotela | 91 cm |
| Szerokość fotela | 126 cm |
| Wysokość fotela | 84 cm |
| Powierzchnia spania | 195 x 112 cm |
| Głębokość fotela po rozłożeniu | 195 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Tkanina | PAROS 6 |
| Funkcja spania | Tak |
| Liczba sztuk w zestawie | 2 |