Zestaw Stół CLARK 120-160 cm Czarny/Biały Połysk i 4 Krzesła LUCKY Granatowe
Symbol: DUBAJ/B/PL/CZ/S/LUCKY/GR/V/Z4/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1678.50 Cena przed promocją: 1865.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUBAJ/B/PL/CZ/S/LUCKY/GR/V/Z4/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1678.50 Cena przed promocją: 1865.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | biały |
| Wysokość krzesła | 86 cm |
| Szerokość krzesła | 47 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Materiał obicia krzesła | welur |
| Kolor obicia krzesła | granatowy |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Długość stołu | 120 cm |
| Wysokość stołu | 75,5 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | Płyta wiórowa |
| Długość stołu po rozłożeniu | 160 cm |
| Grubość blatu | 3,2 cm |
| Głębokość stołu | 80 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |