Zestaw Stół LUKAS 100-250 cm Dąb Rustykalny/Czarny i 4 Krzesła RICK Brązowe
Symbol: LUKAS/DRU/CZ/S/RICK/BR/V/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2065.50 Cena przed promocją: 2295.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LUKAS/DRU/CZ/S/RICK/BR/V/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2065.50 Cena przed promocją: 2295.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | orzech |
| Wysokość krzesła | 87 cm |
| Szerokość krzesła | 53 cm |
| Głębokość krzesła | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Materiał obicia krzesła | welur |
| Kolor obicia krzesła | brązowy |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Wysokość stołu | 75 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | metal |
| Średnica stołu | 100 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 250 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |