Zestaw Stół HAMPTON 160-240 cm Dąb Rustykalny/Czarny i 4 Krzesła BRESSO Czarne
Symbol: HAMPTON/RU/CZ/S160-240/BRESSO/CZ/CZ/V/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2236.50 Cena przed promocją: 2485.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HAMPTON/RU/CZ/S160-240/BRESSO/CZ/CZ/V/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2236.50 Cena przed promocją: 2485.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb rustykalny |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 57 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Materiał obicia krzesła | welur |
| Kolor obicia krzesła | czarny |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Długość stołu | 160 cm |
| Wysokość stołu | 75 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | metal |
| Długość stołu po rozłożeniu | 240 cm |
| Grubość blatu | 8 cm |
| Głębokość stołu | 90 cm |
| Wysokość oparcia | 40 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |