Zestaw Stół HARRY 102-142 cm Dąb Craft/Czarny i 4 Krzesła CHRIS Szare
Symbol: W.HARRY/DC/CZ/S/CHRIS/P/CZ/V/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 874.80 Cena przed promocją: 972.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W.HARRY/DC/CZ/S/CHRIS/P/CZ/V/Z4/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 874.80 Cena przed promocją: 972.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | dąb craft |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 51,5 cm |
| Głębokość krzesła | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Materiał obicia krzesła | welur |
| Kolor obicia krzesła | szary |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | Płyta wiórowa |
| Średnica stołu | 102 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 142 cm |
| Grubość blatu | 1,8 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |