Zestaw Stół SKUBI 120-160 cm Dąb Artisan i 4 Krzesła RODRI Beżowe
Symbol: W.SKUBI/DA/S/RODRI/BZ/D/V/Z4/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1327.50 Cena przed promocją: 1475.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W.SKUBI/DA/S/RODRI/BZ/D/V/Z4/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1327.50 Cena przed promocją: 1475.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Skandynawski |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | dąb artisan |
| Wysokość krzesła | 89 cm |
| Szerokość krzesła | 49 cm |
| Głębokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Materiał obicia krzesła | tkanina |
| Kolor obicia krzesła | beżowy |
| Kolor korpusu krzesła | dąb |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Długość stołu | 120 cm |
| Wysokość stołu | 78 cm |
| Kolor korpusu stołu | dąb artisan |
| Materiał korpusu stołu | MDF |
| Długość stołu po rozłożeniu | 160 cm |
| Grubość blatu | 3,5 cm |
| Głębokość stołu | 75 cm |
| Szerokość oparcia | 47 cm |
| Grubość siedziska | 7 cm |
| Wysokość oparcia | 43 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |