Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy DYLAN Czarny
Symbol: ME.DYLAN/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 989.10 Cena przed promocją: 1099.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.DYLAN/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 989.10 Cena przed promocją: 1099.00 -10%
Chcesz odświeżyć swoje miejsce pracy? Marzysz o wygodnym fotelu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale i zdrowy dla kręgosłupa? Ergonomiczny fotel obrotowy Dylan w kolorze czarnym to odpowiedź na Twoje oczekiwania. Dzięki niemu wielogodzinne siedzenie stanie się znacznie mniej uciążliwe. Nowoczesne rozwiązania, dopracowany design i materiały najwyższej jakości sprawią, że komfort pracy odczujesz każdego dnia, a bóle pleców przestaną Ci doskwierać. Twój kręgosłup z pewnością to doceni!
Postaw na wygodę i stylowy wygląd - wybierz fotel Dylan już teraz!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość fotela | 75 cm |
| Wysokość fotela | 131 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 56 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 65 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 81 cm |
| Ergonomiczny | Tak |