Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy MARTIN Szary Nowoczesny
Symbol: ME.MARTIN/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 926.10 Cena przed promocją: 1029.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MARTIN/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 926.10 Cena przed promocją: 1029.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 70 cm |
| Szerokość fotela | 80 cm |
| Wysokość fotela | 135 cm |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 45 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Maksymalne obciążenie krzesła | 55 cm |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 66 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 81 cm |
| Ergonomiczny | Tak |