Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy SKY Beżowy Nowoczesny
Symbol: ME.SKY/BZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SKY/BZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Szukasz wygodnego fotela, który zadba o Twój kręgosłup, dobrze wygląda i sprawdzi się zarówno podczas pracy, jak i rozrywki?
Fotel obrotowy Sky to funkcjonalność, ergonomia i nowoczesny design w jednym. Idealny do biura, gabinetu, pokoju gracza czy ucznia. Zapewni Ci komfort, jakiego szukasz - dzień po dniu.
Siedź wygodnie, pracuj lepiej - zamów już teraz!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 75 cm |
| Szerokość fotela | 75 cm |
| Wysokość fotela | 131 cm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Kółka | plastikowe |
| Maksymalne obciążenie krzesła | 56 cm |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 65 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 81 cm |
| Mechanizm | tilt |
| Ergonomiczny | Tak |