Fotel GRAND z Podnóżkiem Kremowy Welurowy
Symbol: ME.GRAND/KR/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.GRAND/KR/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość krzesła | 78 cm |
| Szerokość krzesła | 82 cm |
| Głębokość krzesła | 82 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość podnóżka | 43 cm |
| Szerokość podnóżka | 55 cm |