Fotel Gamingowy Obrotowy APEX Biały Nowoczesny
Symbol: ME.APEX/B/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.APEX/B/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Czy Twój fotel nadąża za Tobą w długich rozgrywkach, intensywnej pracy czy wielogodzinnej nauce? Apex w kolorze białym to połączenie nowoczesnego designu, ergonomii i niezawodnej wygody. Smoczy motyw na tapicerce dodaje mu drapieżnego charakteru, a jasna kolorystyka wnosi świeżość i lekkość do Twojej przestrzeni. To więcej niż fotel - to fundament Twojej wygody.
Podaruj sobie wysoki komfort - Apex to Twój niezawodny partner w każdej rozgrywce i codziennym użytkowaniu. Wystarczy raz usiąść, by poczuć różnicę!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Kolor | Biały |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Głębokość fotela | 75 cm |
| Szerokość fotela | 70 cm |
| Wysokość fotela | 124-135 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 58 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Szerokość oparcia | 53 cm |
| Grubość siedziska | 10 cm |
| Wysokość oparcia | 83 cm |
| Szerokość podłokietnika | 9 cm |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 61,5 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 69 cm |