Fotel Gamingowy Obrotowy VIDAL Czarny Nowoczesny
Symbol: ME.VIDAL/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.VIDAL/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Czarny fotel gamingowy Vidal to synonim nowoczesności, komfortu i wszechstronnej funkcjonalności. Wejdź na wyższy poziom rozrywki i doświadcz niesamowitych emocji podczas każdej rozgrywki. Vidal pozwoli Ci w pełni zatopić się w świecie gry, gdzie czas i rzeczywistość przestają mieć znaczenie, a Ty stajesz się prawdziwym mistrzem.
Wielogodzinne siedzenie może być obciążeniem dla kręgosłupa, dlatego Vidal został zaprojektowany z myślą o pełnym wsparciu Twojego ciała, zarówno podczas pracy, jak i gry:
Fotel wyposażony jest w mechanizm TILT. Dzięki niemu możesz:
Fotel gamingowy Vidal wyposażony jest w stabilną i wytrzymałą podstawę jezdną typu krzyżak, wykonaną z wysokiej jakości tworzywa. W standardzie kółka kauczukowe, przeznaczone do powierzchni twardych, takich jak płytki, terakota, panele. Unikniesz zarysowań podłogi, a użytkowanie fotela będzie cichsze niż w przypadku kółek plastikowych.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Głębokość fotela | 65 cm |
| Szerokość fotela | 69 cm |
| Wysokość fotela | 127 cm |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 42 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 52 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |