Fotel Gamingowy Obrotowy NEXON Biały Nowoczesny
Symbol: ME.FURY/B/E/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.FURY/B/E/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Nexon - Twój nowy, niezawodny towarzysz w świecie gamingu i efektywnej pracy! Biało-czerwony motyw smoczej głowy nadaje mu oryginalny charakter, a ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.
Gotowy/a, by w pełni zanurzyć się w świecie gier? Z Nexon'em zyskasz fotel, który nie tylko zapewni Ci optymalną pozycję przy biurku, ale również doda stanowisku gamingowemu unikalnego stylu. Przekonaj się, jak wielką różnicę zrobi dobrze dobrany fotel - postaw na Nexon i ciesz się komfortem na najwyższym poziomie!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Kolor | Biały |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Głębokość fotela | 70 cm |
| Szerokość fotela | 75 cm |
| Wysokość fotela | 125-141 cm |
| Szerokość siedziska | 58 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość oparcia | 53 cm |
| Grubość siedziska | 11 cm |
| Wysokość oparcia | 86 cm |
| Szerokość podłokietnika | 9 cm |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 61 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 78,5 cm |