Fotel Wypoczynkowy do Salonu BENDER Kremowy Nowoczesny
Symbol: ME.BENDER/KR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BENDER/KR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Szukasz fotela, który sprawdzi się nowoczesnym wnętrzu? Bender to idealne rozwiązanie. Doskonale odnajdzie się zarówno w domowym salonie czy sypialni, jak i w hotelowym lobby, kawiarni, salonie kosmetycznym czy poczekalni.
Bender pasuje do różnych aranżacji od prostych, nowoczesnych przestrzeni po luksusowe, eleganckie wnętrza. To nie tylko praktyczny fotel, ale także element wystroju, który dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.
Postaw na Bender i wprowadź do swojej przestrzeni wygodę.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość krzesła | 71 cm |
| Szerokość krzesła | 69 cm |
| Głębokość krzesła | 84 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |