Fotel Wypoczynkowy do Salonu BRAZIL Kremowy Nowoczesny
Symbol: ME.BRAZIL/KR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 845.10 Cena przed promocją: 939.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BRAZIL/KR/T/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 845.10 Cena przed promocją: 939.00 -10%
Wyobraź sobie fotel, który łączy wygodę z niebanalnym stylem, stając się ozdobą każdego wnętrza. Model Brazil sprawdzi się zarówno w domowych przestrzeniach - salonie, sypialni czy garderobie jak i w miejscach komercyjnych, takich jak hotele, kawiarnie, salony beauty czy gabinety kosmetyczne.
Fotel Brazil - komfort i design w najlepszym wydaniu.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość krzesła | 66 cm |
| Szerokość krzesła | 82 cm |
| Głębokość krzesła | 70 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |