Fotel dla Dziecka Obrotowy Młodzieżowy LEFKAS Szary Nowoczesny
Symbol: ME.LEFKAS/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 278.10 Cena przed promocją: 309.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LEFKAS/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 278.10 Cena przed promocją: 309.00 -10%
Czy to w pracy, czy w nauce - odpowiedni fotel jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia stanowiska. Fotel obrotowy Lefkas w kolorze szarym to doskonałe połączenie wygody, funkcjonalności i nowoczesnego designu, które przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom.
Lefkas został wyposażony w wygodne oparcie z punktem podparcia odcinka lędźwiowego, co jest niezwykle istotne w zapobieganiu chorobom kręgosłupa.
Miękkie wypełnienie siedziska zapewni wygodę podczas długich godzin przy biurku.
Podłokietniki o wygodnym profilu pozwolą oprzeć ręce oraz odciążyć barki i kark.
Fotel wyposażony jest w mechanizm TILT. Dzięki niemu możesz:
Oparcie fotela pokryte jest sprężystą i przewiewną tkaniną Air Mesh. Jest to materiał o doskonałych właściwościach wentylujących, którego zalety docenisz szczególnie w upalne dni!
Pięcioramienna podstawa jezdna typu krzyżak wykonana z trwałego tworzywa sztucznego zapewnia odpowiednią stabilność i bezpieczne użytkowanie.
W standardzie kółka kauczukowe, doskonałe do użytkowania na powierzchniach twardych, jak płytki i panele.
Postaw na jakość w rozsądnej cenie - wybierz fotel Lefkas już dziś!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | plastik |
| Głębokość fotela | 60 cm |
| Szerokość fotela | 62 cm |
| Wysokość fotela | 108 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 46 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 56 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 72 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 80 cm |