Komoda Wysoka Rozsuwana TRISH 100 cm Czarna Dwudrzwiowa Ryflowana Nowoczesna
Symbol: ME.TRISH/CZ/KOM100
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1034.10 Cena przed promocją: 1149.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TRISH/CZ/KOM100
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1034.10 Cena przed promocją: 1149.00 -10%
Komoda zapewnia sporo miejsca do przechowywania, nie zaburzając harmonii wnętrza.
Smukłe nogi wizualnie unoszą bryłę nad podłogą, sprawiając, że wygląda lekko i nowocześnie.
Subtelne frezowanie wzbogaca front o lekką fakturę, urozmaicając minimalistyczną bryłę.
Wytrzymała powierzchnia blatu umożliwia swobodne eksponowanie dekoracji i dodatków.
Design komody jest na tyle uniwersalny, że doskonale prezentuje się ona w wielu aranżacjach wnętrz.
Ponadczasowa kolorystyka sprawia, że komoda świetnie prezentuje się zarówno w salonie, jak i biurze i gabiniecie.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Styl wnętrza | Japandi |
| Wysokość mebla | 118 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 100 cm |
| Głębokość mebla | 40 cm |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Kolor frontu | czarny |
| Materiał frontu | MDF |
| Materiał nóg | metal |
| Kolor nóg | czarny |
| Rodzaj obrzeża | ABS |