Komoda do Salonu MARLEN 155 cm Kaszmir Czterodrzwiowa Nowoczesna
Symbol: W.MAZOMA/KASZ/N.KASZ/U.ZL/KOM4D
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W.MAZOMA/KASZ/N.KASZ/U.ZL/KOM4D
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1079.10 Cena przed promocją: 1199.00 -10%
Komoda Marlen w kolorze subtelnego kaszmiru to elegancki mebel o nowoczesnej formie i funkcjonalnym wnętrzu. Zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania i doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, przedpokoju lub biurze. To połączenie stylu i praktycznych detali, które wnoszą do wnętrza porządek.
Wybierz komodę Marlen i dopełnij swoje wnętrze meblem, który zachwyca.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Wysokość mebla | 82 cm |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 155 cm |
| Głębokość mebla | 39 cm |
| Kolor frontu | kaszmir |
| Materiał frontu | MDF |
| Kategoria | Meble skrzyniowe |
| Materiał nóg | metal |
| Kolor nóg | biały |
| Rodzaj obrzeża | ABS |
| Kolor uchwytów | złoty |