Komoda do Salonu Rozsuwana TRISH 180 cm Czarna Dwudrzwiowa Ryflowana Nowoczesna
Symbol: ME.TRISH/CZ/KOM180
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1124.10 Cena przed promocją: 1249.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TRISH/CZ/KOM180
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1124.10 Cena przed promocją: 1249.00 -10%
Komoda oferuje dużo miejsca do przechowywania, bez ryzyka przytłoczenia wnętrza.
Smukłe, czarne nogi unoszą bryłę nad podłogą i nadają całości lekki, nowoczesny wygląd.
Delikatne frezowanie frontu wprowadza subtelną fakturę i urozmaica minimalistyczny wygląd bryły.
Powierzchnia jest wytrzymała i zapewnia swobodę aranżacji górnej części komody.
Design jest na tyle wszechstronny, że komoda świetnie komponuje się z wieloma aranżacjami.
Dzięki uniwersalnej kolorystyce, doskonale prezentować się będzie w każdej przestrzeni - od salonu po biuro.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Kolor korpusu | dąb |
| Materiał korpusu | MFC + HDF |
| Szerokość mebla | 180 cm |
| Głębokość mebla | 40 cm |
| Kolor frontu | czarny |
| Materiał frontu | MDF |
| Materiał nóg | metal |
| Kolor nóg | czarny |
| Rodzaj obrzeża | ABS |