Łóżko 160x200 BRISTOL z Pojemnikiem Zielone Boucle
Symbol: ME.BRISTOL/160/Z/TB/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1349.10 Cena przed promocją: 1499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BRISTOL/160/Z/TB/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1349.10 Cena przed promocją: 1499.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Zielony |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 230 cm |
| Szerokość łóżka | 180 cm |
| Wysokość łóżka | 100 cm |
| Powierzchnia spania | 160 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |