Łóżko 160x200 HAGA z Pojemnikiem Kremowe Boucle
Symbol: ME.HAGA/160/KR/TB/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1484.10 Cena przed promocją: 1649.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.HAGA/160/KR/TB/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1484.10 Cena przed promocją: 1649.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 230 cm |
| Szerokość łóżka | 186 cm |
| Wysokość łóżka | 110 cm |
| Powierzchnia spania | 160 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |