Sofa SEUL Beżowa Boucle
Symbol: PPHUE.FLAVIO/QUELLE2/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2654.10 Cena przed promocją: 2949.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.FLAVIO/QUELLE2/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2654.10 Cena przed promocją: 2949.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 98 cm |
| Szerokość mebla | 214 cm |
| Głębokość mebla | 102 cm |
| Powierzchnia spania | 150 x 187 cm |
| Tkanina | QUELLE 02 |
| Pojemnik na pościel | Tak |