Sofa Rozkładana MALTA Brązowa
Symbol: PPHUE.MAXIM/POLARIS4/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2159.10 Cena przed promocją: 2399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.MAXIM/POLARIS4/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2159.10 Cena przed promocją: 2399.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 95 cm |
| Szerokość mebla | 215 cm |
| Głębokość mebla | 92 cm |
| Powierzchnia spania | 192x122 cm |
| Tkanina | POLARIS 4 |
| Pojemnik na pościel | Tak |