Toaletka SANDY Kremowa/Złota
Symbol: ME.SANDY/BZ/ZL/B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 539.10 Cena przed promocją: 599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SANDY/BZ/ZL/B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 539.10 Cena przed promocją: 599.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Wysokość mebla | 77 cm |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość mebla | 104 cm |
| Głębokość mebla | 41 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | biały marmur |
| Montaż | Meble do samodzielnego montażu |