Zestaw 2x Wersalka Rozkładana NEPAL Szara
Symbol: PPHUE.WERONIKA/POLARIS19/Z2/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2835.00 Cena przed promocją: 3150.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.WERONIKA/POLARIS19/Z2/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2835.00 Cena przed promocją: 3150.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 95 cm |
| Szerokość mebla | 187 cm |
| Głębokość mebla | 87 cm |
| Powierzchnia spania | 118x188 cm |
| Tkanina | POLARIS 19 |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Liczba sztuk w zestawie | 2 |