Zestaw Stół CLARK 120-160 cm Czarny Połysk i 4 Krzesła RICK Szare
Symbol: DUBAJ/CZ/PL/S/RICK/P/V/Z4/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1750.50 Cena przed promocją: 1945.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUBAJ/CZ/PL/S/RICK/P/V/Z4/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1750.50 Cena przed promocją: 1945.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | czarny |
| Wysokość krzesła | 87 cm |
| Szerokość krzesła | 52 cm |
| Głębokość krzesła | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Materiał obicia krzesła | welur |
| Kolor obicia krzesła | szary |
| Kolor korpusu krzesła | czarny |
| Materiał korpusu krzesła | metal |
| Długość stołu | 120 cm |
| Wysokość stołu | 75,5 cm |
| Kolor korpusu stołu | czarny |
| Materiał korpusu stołu | Płyta wiórowa |
| Długość stołu po rozłożeniu | 160 cm |
| Grubość blatu | 3,2 cm |
| Głębokość stołu | 80 cm |
| Szerokość oparcia | 46 cm |
| Grubość siedziska | 7 cm |
| Wysokość oparcia | 43 cm |
| Kategoria | Zestawy stół i krzesła |