Zestaw Stolików AVILA Trawertyn/Beż
Symbol: ME.AVILA/TRAW/BZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.AVILA/TRAW/BZ/L
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | beżowy |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Średnica mniejszego stolika | 50 cm |
| Wysokość mniejszego stolika | 47,5 cm |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | trawertyn |
| Średnica większego stolika | 70 cm |
| Wysokość większego stolika | 41 cm |
| Kategoria | Ławy i stoliki |