Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy NINO Czarny Nowoczesny
Symbol: ME.NINO/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1304.10 Cena przed promocją: 1449.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.NINO/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1304.10 Cena przed promocją: 1449.00 -10%
Szukasz idealnego kompana do pracy biurowej? Zwróć uwagę nie tylko na ergonomię, ale i na wygląd. W końcu spędzasz w pracy wiele godzin dziennie, więc warto, by było miło! Fotel obrotowy Nino to więcej niż tylko miejsce do siedzenia; to wyraz nowoczesnej filozofii łączącej formę z funkcją. Jego futurystyczny wygląd, przypominający zaawansowany pojazd przemierzający biurowe przestrzenie, zapewnia nie tylko wygodę, ale także inspiruje i wznosi Twoją pracę na zupełnie nowy poziom!
Fotel wyposażony jest w zagłówek, na którym wygodnie oprzesz głowę i odciążysz kark. Masz możliwość regulowania jego wysokości i kąta nachylenia. Regulowane podłokietniki (przód-tył, góra-dół oraz na zewnątrz i do środka) pozwolą Ci znaleźć idealną pozycję dla ramion. Dadzą Ci możliwość pewnego trzymania kontrolera, co jest szczególnie ważne w gamingu.
Ból pleców nie jest niczym przyjemnym. Dzięki elastycznemu oparciu ze wzmocnieniem odcinka lędźwiowego unikniesz przykrych dolegliwości. Kubełkowe, sprężyste siedzisko z regulacją głębokości da dodatkowy komfort. Fotel ma również możliwość regulacji wysokości oparcia, dzięki czemu zapewni odpowiednie wsparcie, niezależnie do tego ile masz wzrostu.
Fotel ten został wyposażony w mechanizm, który pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb, gwarantując wygodę podczas pracy. Jego główne atuty to:
Od dobrej jakości materiałów zależy trwałość i zachowanie funkcjonalności fotela. Model Nino wyróżnia:
Dbaj o komfort kręgosłupa i zwiększ efektywność swojej pracy - postaw na fotel Nino.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 70 cm |
| Szerokość fotela | 76 cm |
| Wysokość fotela | 135 cm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 57 cm |
| Mechanizm | Full |
| Kółka | kauczukowe |