Fotel Gabinetowy Pikowany z Drewna Giętego FABIAN Ekoskóra Dąb Złoty/Czarny Loft
Symbol: ME.FABIAN/D/CZ/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 656.10 Cena przed promocją: 729.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.FABIAN/D/CZ/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 656.10 Cena przed promocją: 729.00 -10%
Jeśli lubisz meble w stylu loftowym, cenisz wysoką jakość, ważny jest dla Ciebie komfort pracy i zdrowy kręgosłup, a także chcesz nadać swojemu biuru lub gabinetowi niepowtarzalny wygląd, to mamy coś dla Ciebie - obrotowy fotel biurowy Fabian w kolorze dębu złotego/czarnego. Ten fotel łączy w sobie modny, designerski wygląd z doskonałą jakością wykonania. Jego korpus wykonany ze sklejki giętej i czarnej skóry ekologicznej prezentuje się niezwykle oryginalnie i stylowo. Zapewnij sobie idealne miejsce do pracy- poznaj bliżej fotel Fabian!
Fotel Fabian jest wyposażony w wygodny zagłówek, który zapewnia wsparcie dla głowy i minimalizuje ból karku, który może pojawić się podczas długiej pracy siedzącej. Dzięki profilowanym podłokietnikom swobodnie ułożysz przedramiona i odciążysz barki, co znacząco podnosi komfort Twojej pracy.
Prezentowany model wyposażony jest w mechanizm, który pozwoli Ci:
Fotel Fabian posiada niezwykłe kubełkowe siedzisko, które gwarantuje stabilną pozycję ciała i wyjątkową wygodę siedzenia. Dzięki elastycznej piance jako wypełnienie zapewni Ci on niebywały komfort podczas pracy.
Oparcie fotela, tak jak jego siedzisko, wypełnione jest pianką. Tapicerka to skóra ekologiczna w kolorze czarnym. Ekoskóra świetnie zastępuje skórę naturalną, jest trwała, łatwa w utrzymaniu i odporna na promienie słoneczne. Nie wymaga specjalnej konserwacji. Tył oparcia, zagłówka, dół podłokietników i siedziska wykonane są ze sklejki giętej w kolorze dębu złotego. Jest to materiał o wysokiej wytrzymałości. Kontrastowe połączenie z czarną skórą ekologiczną dodaje charakteru i przyciąga uwagę. Stanowi doskonałe uzupełnienie gustownego biura lub gabinetu.
Fotel posiada podstawę jezdną typu krzyżak wykonaną z chromowanej stali, co zapewnia mu stabilność i wytrzymałość. W standardzie są plastikowe kółka, idealne do miękkich powierzchni, takich jak dywany czy wykładziny.
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Wysokość mebla | 76 cm |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor korpusu | chromowany |
| Materiał korpusu | Sklejka |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 50 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 60 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | plastikowe |
| Szerokość mebla | 62 cm |
| Głębokość mebla | 70 cm |
| Materiał obicia krzesła | skóra ekologiczna |
| Kolor obicia krzesła | czarny |
| Kategoria | Krzesła |