Fotel Biurowy Gabinetowy Obrotowy LONDON Granatowy Welurowy Nowoczesny
Symbol: ME.LONDON/GR/V/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 584.10 Cena przed promocją: 649.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LONDON/GR/V/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 584.10 Cena przed promocją: 649.00 -10%
Długotrwała pozycja siedząca nie służy kręgosłupowi, zatem niezwykle ważne jest, by fotel biurowy zapewniał prawidłowe podparcie pleców oraz umożliwiał zachowanie prawidłowej postawy.
Jeśli poszukujesz fotela oryginalnego w formie, o wyrazistej kolorystyce, który będzie doskonałym akcentem w każdym pomieszczeniu, a także, gdy szczególną uwagę przykładasz do relacji cena- jakość, to mamy dla Ciebie propozycję idealną. Jest nią obrotowy fotel biurowy London w kolorze granatowym.
Oparcie i siedzisko fotela są wypełnione imponującą warstwą elastycznej i miękkiej pianki, dodatkowo wyposażoną w torbę sprężynową - daje to wrażenie siedzenia jak na sofie. Dodatkowo komfort użytkowania zwiększa tapicerowanie fotela niezwykle miłą w dotyku tkaniną welurową, zwaną też zamiennie tkaniną velvet. Jest to materiał gęsty, odporny na wycieranie i mechacenie, a ponadto - bardzo łatwy w czyszczeniu. Pięknie połyskuje oraz subtelnie zmienia odcień na skutek przejechania dłonią po powierzchni. Jedynego w swoim rodzaju charakteru dodają fotelowi finezyjne pikowania umieszczone w przedniej części oparcia i siedziska.
Podłokietniki, pokryte miękkimi poduszkami są regulowane - możesz je złożyć, po czym wsunąć fotel pod biurko i zaoszczędzić nieco miejsca!
Fotel wyposażony jest w mechanizm Multiblock, który umożliwia skorzystanie z szeregu funkcji, do których zaliczyć można:
Aby skorzystać z powyższych funkcjonalności, wystarczy zwolnić blokadę znajdującą się pod siedziskiem. Siła naporu oparcia jest natomiast regulowana za pomocą śruby również umieszczonej pod siedziskiem. Mechanizm Multiblock umożliwia więc dostosowanie fotela do indywidualnych potrzeb.
Fotel opiera się na podstawie jezdnej typu krzyżak, wykonanej ze stali chromowanej. Całość jest dzięki temu stabilna i wytrzymała oraz pozwala na duży udźwig. W standardzie znajdują się kółka plastikowe, przeznaczone do powierzchni miękkich, takich jak dywany lub wykładziny.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Granatowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Głębokość fotela | 72 cm |
| Szerokość fotela | 75 cm |
| Wysokość fotela | 121 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 47 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 52 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 62 cm |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kółka | plastikowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 70 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 80 cm |