Fotel Biurowy Obrotowy RENES Szary Nowoczesny
Symbol: ME.RENES/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 422.10 Cena przed promocją: 469.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.RENES/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 422.10 Cena przed promocją: 469.00 -10%
Fotel biurowy Renes to idealne rozwiązanie do pracy i nauki. Ergonomiczne oparcie, miękkie siedzisko i funkcje dopasowane do Twoich potrzeb sprawiają, że codzienne obowiązki stają się wygodniejsze i bardziej komfortowe.
Fotel Renes to praktyczne rozwiązanie, które wspiera zdrową postawę i zapewnia wygodę na co dzień. Siedź, pracuj i odpoczywaj z komfortem. Wybierz Renes!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Podnóżek | Nie |
| Wysokość mebla | 122 cm |
| Maksymalne obciążenie | 125 kg |
| Kolor korpusu | chromowany |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość fotela | 65 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 50 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 60 cm |
| Kółka | plastikowe |
| Głębokość mebla | 62 cm |
| Kolor obicia | szary |
| Materiał obicia | tkanina |
| Kategoria | Fotele obrotowe |