Fotel Biurowy LIVERPOOL Obrotowy Czarny Ekoskóra Nowoczesny
Symbol: ME.LIVERPOOL/CZ/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LIVERPOOL/CZ/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Praca, nauka, relaks? Codzienne obowiązki wymagają wygodnego i niezawodnego wsparcia. Fotel obrotowy Liverpool to połączenie ergonomii i trwałości. Funkcjonalny design i solidne wykonanie sprawiają, że sprawdzi się zarówno w domowym biurze, jak i w profesjonalnym środowisku pracy.
Nie musisz wybierać między komfortem a designem. Fotel Liverpool oferuje jedno i drugie. Przekonaj się, jak wiele może zmienić dobrze zaprojektowany fotel w Twojej codzienności.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | czarny/srebrny |
| Materiał korpusu | tworzywo sztuczne |
| Wysokość fotela | 107-117 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Wysokość siedziska | 51 cm - 60 cm |
| Kategoria | Fotele obrotowe |