Fotel Gamingowy Obrotowy MAXIMO Czarny Nowoczesny
Symbol: ME.MAXIMO/CZ/CZ/T/FO
Dostępność: 0 szt.
Cena: 476.10 Cena przed promocją: 529.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MAXIMO/CZ/CZ/T/FO
Dostępność: 0 szt.
Cena: 476.10 Cena przed promocją: 529.00 -10%
Czy wyobrażasz sobie uczucie komfortu, które towarzyszy Ci podczas długich godzin gry w ulubione gry komputerowe lub intensywnej pracy przed monitorem? Z naszym fotelem obrotowym MAXIMO masz pewność, że Twoje gamingowe przygody i sesje nauki czy pracy będą bardziej ekscytujące i przyjemne niż kiedykolwiek wcześniej. Ten fotel łączy w sobie funkcjonalność i styl, a jego nowoczesny design doda charakteru Twojemu pomieszczeniu.
MAXIMO wyróżnia się niepowtarzalnym gamingowym designem z mistycznym wzorem przedstawiającym głowę smoka na zagłówku. Jego stylowy wygląd doskonale uzupełni Twoje gamingowe stanowisko.
Fotel obrotowy stworzony do gamingu wymaga także odpowiedniej tapicerki, która nie może być dziełem przypadku. W modelu MAXIMO zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, dlatego oparcie pokryte zostało specjalną mikro-siatką typu Air Mesh. Ten wentylowany materiał doskonale dopasowuje się do Twojej sylwetki, zapewniając doskonały przepływ powietrza. Dzięki temu w cieplejsze dni możesz cieszyć się nie tylko wygodą, ale także komfortowym chłodzeniem podczas intensywnych gamingowych sesji.
Niech MAXIMO stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem podczas ekscytujących wirtualnych wyzwań lub zgłębiania tajników wiedzy. Zanurz się w grach, pracy lub nauce w pełni wygodnie. Gdy komfort i styl spotykają się w jednym miejscu, gaming staje się jeszcze bardziej spektakularny!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Głębokość fotela | 72 cm |
| Szerokość fotela | 77 cm |
| Wysokość fotela | 128 cm |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 55 cm |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |