Fotel Wypoczynkowy Uszak EVAN 2 z Podnóżkiem Szary Tapicerowany Nowoczesny
Symbol: ME.EVAN2/JP/D/T/FWPD
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.EVAN2/JP/D/T/FWPD
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Marzysz o miejscu, które pozwoli Ci w pełni się odprężyć po ciężkim dniu? Evan 2 to elegancki fotel wypoczynkowy z podnóżkiem, który łączy nowoczesny design z doskonałym komfortem. Jego ponadczasowy wygląd sprawi, że stanie się ulubionym elementem Twojego salonu.
Nie czekaj - wybierz Evan 2 i przekonaj się, że idealny fotel może odmienić nie tylko Twoje wnętrze, ale i sposób, w jaki odpoczywasz.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Skandynawski |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | dąb naturalny |
| Materiał korpusu | drewno |
| Głębokość fotela | 85 cm |
| Szerokość fotela | 82 cm |
| Wysokość fotela | 104,5 cm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość siedziska | 45,5 cm |
| Funkcja bujania | Nie |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja masażu | Nie |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |