Krzesło Obrotowe Młodzieżowe ASTRO Szare Welurowe Nowoczesne
Symbol: ME.ASTRO/P/CH/V/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 251.10 Cena przed promocją: 279.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ASTRO/P/CH/V/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 251.10 Cena przed promocją: 279.00 -10%
Fotel obrotowy Astro w wersji szarej to świetny wybór do pokoju chłopca - od wieku przedszkolnego aż po starsze klasy szkoły podstawowej. Obity miękkim, przyjemnym w dotyku welurem, łączy wygodę codziennego użytkowania z wyglądem, który dobrze wpisuje się w chłopięce wnętrza. To idealne miejsce do nauki, rysowania, grania czy po prostu odpoczynku.
Zadbaj o kącik, w którym dziecko z chęcią będzie spędzać czas. Fotel Astro to codzienny towarzysz małych odkrywców. Gotowy, by rozpocząć nową przygodę w dziecięcym pokoju!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Podnóżek | Nie |
| Wysokość mebla | 95 cm |
| Kolor korpusu | chromowany |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 42 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 52 cm |
| Kółka | plastikowe |
| Głębokość mebla | 65 cm |
| Kolor obicia | szary |
| Materiał obicia | Welur |
| Kategoria | Fotele obrotowe |